Hemen Kirala!

BAYTRANS

1992 yılından beri lojistik, otomotiv ve inşaat gibi sektörlerde yatırımları bulunan Baytrans A.Ş. 2013 yılından beri kaya delici ekipmanlar başta olmak üzere iş makinesi kiralama sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Müşterilerinin farklı isteklerine en doğru çözümleri üretmeyi kendine misyon edinen şirketimiz, makine parkındaki uluslararası standartlara uygun ekipmanları ve işinde uzman, deneyimli personeli ile iş sağlığı ve güvenliği hükümlerime azami seviyede dikkat ederek hizmet vermektedir.!

Hizmetlerimiz

Müşterilerinin farklı isteklerine en doğru çözümleri üretmeyi kendine misyon edinen şirketimiz, makine parkındaki uluslararası standartlara uygun ekipmanları ve işinde uzman, deneyimli personeli ile iş sağlığı ve güvenliği hükümlerime azami seviyede dikkat ederek hizmet vermektedir

Madencilik ve açık ocak işletmeleri

İnşaat ve taahhüt hizmetleri

GES (Güneş Enerjisi Santrali) projeleri

Tünel ağzı bilon hizmetleri

Taş ocakları

Diğer her türlü delme ve patlatma hizmetleri

BayTrans!

Baytrans Makine; Kiralık Kaya (rock) Delici kiralama, Madencilik ve Ocak İşletmleri, İnşaat ve Taahhüt Hizmetleri, Ges Projeleri, Tüne Ağzı Bilon Hizmetleri, Taş Ocakları ve Tüm Delme Patlatma Hizmetleri vermektedir. Tamrock Hidrolik Kaya Delici makinelerimiz ile, tüm kaya delici (ankraj) kiralama yapmaktayız. Atlas Copco T35 Flexiroc , Atlas Copco F9 , Tamrock & Sandvik DX700 , Tamrock Ranger 700 marka hidrolik kaya delicilerimiz , hidrolik rok delicilerimiz ile tüm delme patlatma işleriniz için Günlük ve Aylık Kiralık Kaya Delici (Rock Drill) hizmeti vermekteyiz.

Firma Hakkında